Minikler 23 Nisan’da Forum Erzurum’da eğlendi

28 Nisan 2016 Perşembe

Forum Erzurum, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çeşitli etkinliklerle, büyük coşkuyla kutladı

minikler-23-nisanda-forum-erzurumda-eglendi

Erzurum’da alışveriş ve eğlencenin adresi haline gelen Forum Erzurum, 23 Nisan Ulusal Egemen ve Çocuk Bayramı’nda çok özel etkinliklere ev sahipliği yaptı. 23 Nisan Cumartesi günü lisanslı bir çocuk gösterisi olan “Canım Kardeşim”i konuk eden Forum Erzurum, çocukların yoğun ilgisi ile karşılaştı. TRT Çocuk kanalında reyting rekorları kıran Canım Kardeşim çizgi filmi, müzikli gösteriile çocuklara canlı aktarıldı.


23 Nisan’da çocuk ziyaretçilerine verdiği değeri pekiştiren Forum Erzurum, 22-23-24 Nisan günlerinde de Sihirli Kumlar Etkinliği ile minik misafirlerini ağırladı. Minikler sihirli kum havuzu masalarında rengarenk kumlar ile hem eğlenip hem de yaratıcılıklarını konuştururken, Forum Erzurum 23 Nisan coşkusunu doruklarda yaşattı.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri