Minikler aileleri ile bilinmeyen gezegeni keşfetti

22 Ocak 2016 Cuma

“Küçük Prens” kitabının 276 dil ve lehçede çevirisi Kentpark Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen sergi ile açıldı

minikler-aileleri-ile-bilinmeyen-gezegeni-kesfetti

Küçük Prens’in kitapta anlatılan dünyasının ilginç dekorlar ile alışveriş merkezine taşındığı etkinliğe Ankara’nın seçkin isimleri çocukları ile eşlik etti. Yoğun katılımın yaşandığı gecede minikler, küçük prens pelerinleri giyerek keşfedilmemiş gezegene yolculuğa çıktı. Kitapta anlatılan gezegenin ve karakterlerin tanıtıldığı bu yolculuk, Küçük Prens boyamaları ile son buldu.


Büyük küçük herkesin severek takip ettiği “Küçük Prens” etkinliği sergi alanında ailelere, etkinlik alanında ise çocuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Küçük Prens filminin özel gösterimi ile son bulan etkinlikte aileler çocukları ile kitap kültürünü birlikte paylaşma imkânı bulurken yoğun iş temposu sonrası birlikte sinema keyfi yaşamanın da tadına vardı.


Dünya çapında 145 milyon adet satmış, yediden yetmiş yediye tüm zamanların en sevilen hikâyesi Küçük Prens, 15 Ocak - 12 Şubat günleri arasında Kentpark Alışveriş Merkezinde hayranları ile buluşmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri