Mircan Taner, Agora’da ruhsal gelişimi anlattı

12 Kasım 2012 Pazartesi

Agora Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu reiki uzmanı Mircan Taner’di. Reiki, evrensel enerji, NLP, hipnoz gibi birçok konuda eğitim alan ve sertifikası bulunan Taner, ruhsal gelişim yolundaki kavramları anlatarak dinleyenlere keyifli bir sohbet verdi

mircan-taner-agorada-ruhsal-gelisimi-anlatti

Taner, “Ruhsal aydınlanmamız için aydınlığa bir pencere açalım” başlıklı sohbette; algının ve düşüncenin anlaşılmasına korku, ego ve güven kavramlarına; birlik-bütünlük, masumiyet-günah gibi zıtlıklara değindi.

İyi ya da kötü kişinin yaptıklarının mutlaka kendisine geri döneceğini vurgulayan Taner, kişilerin ruhsal gelişimleri ile hayatlarında karşılaştıkları birçok pürüzün ortadan kalkabileceğini söyledi.

Her hafta farklı konu ve konuklarıyla devam eden Agora Sohbetleri’nde önümüzdeki cuma günü sağlıklı beslenme konusuna değinecek. 16 Kasım Cuma günü diyetisyen Andaç Yeşilyurt’un konuşmacı olarak katılacağı ‘Sağlıklı Beslenme Sanatı’ konulu sohbet saat 16.00’da Agora A Blok aktivite alanında gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri