MoC elemeleri hız kesmiyor

23 Ekim 2014 Perşembe

Podyum ve magazin dünyasının aynı isimler etrafında dönmesinden yeni isimlerin podyum dünyasına kazandıralamadığını düşünen koreograf Banu Noyan, iletişimci Özgür Aras ve modacı Hakan Akkaya'nın yeni yüzler ve yetenekler keşfetmek için kolları sıvadı

moc-elemeleri-hiz-kesmiyor

Model of Celebrity adıyla Türkiye'nin dört bir yanın da yarışmalar düzenleyen Noyan, Aras ve Akkaya, önceki gün Beylikdüzü Migros AVM'deydi. Ünlü olmak isteyen yüzlerce genç elemeleri geçmek için kıyasıya yarıştı.

Jürinin karşısına ilk çıkan kişi ise Hakan Akkaya'yı oldukça şaşırttı. Ünlü manken Didem Soydan'a ikizi kadar benzeyen genç kız, izleyenleri de şoke etti. Ünlü bir model olmak istediğini söyleyen yarışmacı, elemeleri geçmeyi başardı. Banu Noyan “Hakancım sen pek seversin bak yarışmacımız Didem Soydan’a benziyor” deyince Hakan Akkaya irkilerek “benzemesinin ona bir faydası yok öyle olsa Didem Soydan’ı halk tanırdı sadece bizler tanıyoruz aman ona benzemesin ki ünlü bir isim olsun” diyerek herkesi şoke etti.

Elemelere katılan bir başka erkek yarışmacının ise uzun saçları jüri tarafından beğenilmedi. Elenen yarışmacı, hemen gidip saçlarını kestirdi ve elemelere tekrar katılarak olumlu puan almayı başardı.

Burak Özcivit gibi olmak istiyorum
Model of Celebrity'nin en ilgi çeken finalisti ise ünlü oyuncu Burak Özçivit'in reklam filmindeki dublörü Doğukan Güler'di. Özçivit gibi ünlü ve başarılı bir oyuncu olmak için yarışmaya katıldığını söyleyen Güler, jüri üyelerinden tam not aldı.

Mahsun Kırmızıgül'le tıpa tıp benzeyen yarışmacı ise izleyenleri hayran bıraktı. Elemelere katılanlar arasında heyecanlananlar da oldu. Bir erkek yarışmacı jürinin karşısında bayılmak üzereyken, jüri üyeleri yarışmacıya su içirerek sakinleştirdi. Model of Celebrity'nin Beylikdüzü Migros AVM'deki elemelerine jüri olarak AVM Müdürü Hande Seçilmiş de katıldı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri