Modanın kalbi M1 Merkez Adana AVM’de atacak

26 Eylül 2014 Cuma

Model Of Celebrıty elemesi 25 Ekim Cumartesi Günü M1 Merkez Adana Avm’de yapılacak

modanin-kalbi-m1-merkez-adana-avmde-atacak

Moda Dünyasının üç önemli ismi, iletişimci Özgür Aras, koreograf Banu Noyan ve modacı Hakan Akkaya moda dünyasına yeni isimler kazandırmak için “Model of Celebrity” yarışmasını düzenlemeye karar vererek bir araya geldi. Yarışma ile hem moda hem de televizyon dünyasına yeni isimlerin katılması hedefleniyor. Elemeleri haziran ayında başlayan yarışmayla birlikte hem moda hem de televizyon dünyasına yeni isimler kazandırmak için Türkiye’nin pek çok ilinde seçmeler yapılıyor. Haziran ayında yapılan seçmeleri kazanan birkaç finalistin hemen podyuma çıkma şansını yakalaması önemli bir unsur olarak göze çarpıyor.

Bu finalistler ayrıca; Banu Noyan’ın koreografisini yaptığı defilelerde ve Hakan Akkaya’nın Fashion Week’te yapacağı defilede podyuma çıkacak ve kendilerini gösterme fırsatı bulacak. Her ilin en büyük alışveriş merkezi’nde yapılacak seçmelerde belirlenecek adaylar 2015 yılında yapılacak büyük finalde de yarışmaya hak kazanacak. M1 Merkez Adana AVM’de “Model of Celebrity” elemesinin Adana ayağına evsahipliği yapacak. 25 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek elemelerle Adana’dan seçilen yeni yüzler de belirlenmiş olacak. M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz; “Moda ve Televizyon Dünyasına yeni yüzler, yeni isimler kazandırmayı hedefleyen “Model of Celebrity” yarışması  elemelerinde AVM Yönetimi olarak tüm katılımcılara başarılar diliyoruz. Kendine güvenen herkesi yarışmaya bekliyoruz.” diyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri