Model of Celebrity Kıbrıs finali için geri sayım başladı

02 Eylül 2016 Cuma

Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşen Model of Celebrity yarışmasının Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) finali 3 Eylül Cumartesi günü 1001 Airport Mall’da yapılacak

model-of-celebrity-kibris-finali-icin-geri-sayim-basladi

Model of Celebrity Organizasyon Komitesi Başkanı ve Koreograf Banu Noyan, Uğurkan Erez ve Armağan Çağlayan'dan oluşan Model of Celebrity jürisine final gecesi usta sanatçılar Ali Kocatepe, Aysun Kocatepe, manken Ece Gürsel, Ebru Güzel, Survivor Semih Öztürk, 1001 Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özel, 1001 Airport Mall genel Müdürü Mehmet Akalın ve yarışmanın ana sponsoru Pilot Trading Cosmetica yetkilisi Ceyhan Hasan eşlik edecek.


Ünlü oyuncu Cem Özer ve Pınar Dura’nın sunuculuğunu üstleneceği geceye Ece Gürsel ile Ali-Aysun Kocatepe şarkılarıyla renk katacak.  3 Eylül’deki final öncesi Merit Lefkoşa’da kampa girerek geri sayıma başlayan 31 aday dereceye girebilmek için kıyasıya yarışacak.


Finalde 1’inci olan kadın ve erkek yarışmacılar, mart ayında İstanbul’da gerçekleşecek Model of Celebrity Büyük Finali’ne katılma hakkı kazanacak. Türkiye'nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfettiklerini belirten MOC Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, davet üzerine bu yıl Kıbrıs'a geldiklerini belirterek: “Model of Celebrity organizasyonu için çeşitli ülkelerden davetler alıyoruz. Önümüzdeki dönemlerde farklı ülkelerde organizasyonlarımız olacak.” dedi.    


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri