Model Of Celebrity Marmara Park AVM’de gerçekleşti

24 Mart 2015 Salı

Podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla yola çıkan Model Of Celebrity jürisi koreograf Banu Noyan, iletişim danışmanı Özgür Aras ve ünlü modacı Hakan Akkaya, aylar sonra İstanbulluların karşısına çıktı

model-of-celebrity-marmara-park-avmde-gerceklesti

Elemelere Hakan Akkaya damga vurdu. Ünlü modacı özellikle bakımsız genç kızlara sinirlenerek, “Hepiniz Çağla Şikel’i örnek alın. İki çocuk doğurdu ama hala taş gibi. Gençler biraz kendinize bakın, bu haliniz ne. Biraz doğal olun, bu kadar boya, dövme, piercing çok fazla.” dedi.

Podyumlarda bir numarasının Çağla Şıkel olduğunu söyleyen Hakan Akkaya, “Çağla’nın üzerine manken tanımam. Türkiye’nin en iyi mankeni. Defilelerimin de baş mankenidir.” diye konuştu.

Konya’da da gerçekleşecek
Yoğun talep üzerine İstanbul’da gerçekleşen elemelere katılan binlerce kişi arasından seçilen 120 kişi jürinin karşısında ter döktü. Seçilen 20 kişi finalde yarışmaya hak kazandı. Model of Celebrity ekibinin yeni durağı ise 28 Mart Cumartesi günü M1 Konya Merkez AVM.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri