NeoPlus bayramı atölyelerle kutluyor

11 Ekim 2013 Cuma

NeoPlus, bayramı minik ziyaretçilerine sunduğu atölye çalışmalarıyla kutluyor

neoplus-bayrami-atolyelerle-kutluyor

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi, çocuklara özel hazırladığı atölye çalışmalarıyla bayram coşkusunu ziyaretçileriyle paylaşıyor. Dört gün boyunca sürecek etkinliklerde çocuklar atölyelerde el becerilerini geliştirecek.

Ziyaretçiler bayramın birinci günü sevimli maskotNeoMi’yle fotoğraf çekinirken ikinci gün keçe ile bayram süsleri, üçüncü gün şeker sepeti atölyesi ve bayramın son günüyse bayram kesesi ve kurdele süsleme atölye çalışmalarına ücretsiz olarak katılabilecek.

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve Eskişehirliler tarafından yoğun ilgi gören Deniz Canlıları Sergisi bayram boyunca ziyaretçilere açık olacak. Tüdav eğitmenleri tarafından her gün 12.00 – 20.00 saatleri arasında saat başı başlayan eğitim seanslarında çocuklar, birebir boyutundaki Kaşalot, İspermeçet Balinası, Yavru Kaşalot, Pilot Balinası, Siyah Yunus, Grampus, Afalina, Mutur, Fok ve Yavrusu, Çizgili Yunus gibi Şişme Deniz Canlılarıyla tanışacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri