Neoplus yenileniyor

16 Nisan 2013 Salı

Nisan 2012 itibarıyla kiralama ve yönetim hizmetleri AVM Mfi Partners tarafından gerçekleştirilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nin yönetim süreci ve gelecek dönem planlamaları geçtiğimiz günlerde Trakya Restorant’ta gerçekleştirilen basın yemeği ile anlatıldı

neoplus-yenileniyor

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Gürcüoğlu ve NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi Müdürü Mert Örücü katılımları ile gerçekleştirilen yemekte bir yıllık yönetim sürecinden ve gelecek dönem planlamalarından bahseden AVM Müdürü Mert Örücü,  NeoPlus Outlet’i yeniden yapılandırdıklarını belirtti. NeoPlus’ın çok farklı bir kimlik ile hizmet vermeye devam edeceğini kaydeden Örücü, önemli projelerin haberlerini verdi.

2013 yılının 3’üncü çeyreğinde açılması planlanan bölgenin en büyük ve en teknolojik kapalı eğlence merkezi olma özelliğine sahip FunLab ile Eskişehir’de yaşayan her yaştan gence ve ailelere keyifli bir eğlence hizmeti vereceklerini ve yaklaşık 2 ay içerisinde tamamlanacak köprü ile yaya yolu, bisiklet yolu ve tramvay hattını NeoPlus’a bağlayarak ulaşım sorununun çözüleceğini belirtti.

FunLab ile beraber oluşacak açık alan kafe ve restoranlara, yemek katında oluşturulacak teras alanları ile daha birçok sürpriz yeniliğe yer verileceğini belirten Örücü, yönetim devir sürecinden itibaren yaklaşık 6 bin 500 metrekarelik alanın kiralamasını gerçekleştirdiklerini belirtti.

Acıktım Cafe Plus ile Eskişehirlilerin alışkın olduğu lezzetleri NeoPlus Outlet’te sunmaya başladıklarını ayrıca The Company, DeriMod, Dagi, English Home, B Shop, Sun Stop, Guru Karadeniz Mutfağı’nın yeni kiracıları arasında yer aldığını; İşbir Yatak, Kanz ve Moon Tobaccove birçok yeni markanın da yakında açılacağı belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri