Nike Hypervenom Intersport’ta

02 Eylül 2013 Pazartesi

Dünyaca ünlü spor ürünlerini çatısı altında toplayan Intersport, futbol severleri yeni ve özel ürünlerle buluşturmaya devam ediyor

nike-hypervenom-intersportta

Nike Hypervenom kramponlar ayakla uyum sağlamasının yanı sıra farklı hava koşullarında da aynı düzeyde top kontrolü sağlıyor. Nike Hypervenom kramponlar, Intersport için özel olarak tasarlanan yeşil rengi ile Intersport mağazalarında ve intersport.com.tr’de ziyaretçilerini bekliyor.

NIKESKIN sistemiyle geliştirilerek, rahatlık ve dokunuş sağlayan Nike Hypervenom kramponlar, Intersport’a özel model ve fiyatlarıyla oyunda atik ve hızlı olmak isteyen futbolcuların beğenisine sunuluyor.

“Hücumun Yeni Yüzü” sloganıyla dikkat çeken Nike Hypervenom kramponlar, ayağın yere ve topa daha yakın olmasını sağlayarak bitirici dokunuş ve maksimum kolaylık sağlıyor. Yeni anatomik uyum, oyunun değişimi için ayağın doğal hareketleri, bitiricilik içgüdüsü ve çevik hareketler yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Ölümcül Hücumlar, Durdurulamaz Çeviklik
Sıkıştırılmış ana gövde, parmaklar için ayrık dizayn ve yeni yapılandırılmış dişlerle hücum oyuncularının hücumu domine etmesine olanak tanıyan Nike Hypervenom, ACC teknolojisi sayesinde hem kuru hem de yağmurlu hava koşullarında aynı düzeyde top kontrolü sağlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri