Nikewomen Sınırları Zorluyor

11 Eylül 2008 Perşembe

NikeWomen 2008 Kış Koleksiyonu, soğuk günlerde bile kadınların içindeki heyecan ve enerjiyi dışarıya yansıtmalarını sağlıyor. Özgün ve şık tasarımlar spor merkezlerinde farkındalık yaratırken, soğuk havada bile vücut ısısını koruyan özellikleriyle, sporun engel tanımadığını kanıtlıyor.

nikewomen-sinirlari-zorluyor
Nike Cardio Koleksiyonu Kadınlar için özel olarak tasarlanan Nike Pro serisi pilatesten takım sporlarına kadar bütün antrenmanlarda hareket kolaylığı sağlıyor. Teri emerek buharlaştıran Dri-FIT kumaştan üretilmiş dikişsiz giysiler ve vücudun nefes almasını sağlayan file detaylar, performansı koruyor. Farklı sporlara uygun Training Esential serisi giysi ve aksesuvarlar, farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. Su geçirmeyen özel kumaştan üretilen çantalar, malzemelerin zarar görmesini engelliyor. Ayaklarda esnekliği sağlayan parmak ucu bölümü, farklı yönlere yapılan hareketlerde dengeyi koruyor. Nike Running Koleksiyonu Nikeın, Air Pegasus koşu ayakkabılarının 25inci yılı şerefine ürettiği Air Pegasus +25 serisi ayakkabılar, orijinal modelinden izler taşıyor. Havalı tabanlar koşu sırasında gelebilecek darbelere karşı ayakları koruyor. Esnek ve gözenekli tasarımı, konforu ve performansı bir arada sunuyor. Teri emerek buharlaştıran özelliğiyle koşu sırasında kadınların enerjisini yüksek tutan giysiler ise sportif kadınlara dikkat çekici bir şıklık kazandırıyor. Nike Dance Koleksiyonu Dans ritimleriyle sporu birleştirenlerin tercihi Nike Dance koleksiyonundaki deri spor ayakkabılar ve dikişsiz giysiler, kadınların özgürce dans ederek formda kalmalarını sağlıyor. Ayakkabı topuk ve uçlarındaki ek dolgular, dansçıların sıçrayış gibi sert hareketlerini kolaylaştırıyor ve kendilerini hafif hissettiriyor. Saten ve file detaylı giysilerin yanı sıra fonksiyonel çantalar, kadınların sportif şıklığının tamamlayıcısı oluyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri