Nine West’ten Beyoğlu’na tarih ve sanat dolu mağaza

27 Ağustos 2012 Pazartesi

Nine West; tarihi Mısır Apartmanı’nın girişine açtığı 42’nci mağazasıyla bundan böyle modayı, kültürü ve Beyoğlu’nu kucaklayacak

nine-westten-beyogluna-tarih-ve-sanat-dolu-magaza

Dünyanın en güzel Nine West mağazalarından biri olan mağazanın mimarisinde; kültürel miras sayılan Mısır Apartmanı’nın tarihi dokusu tamamen korundu. Eski sıvalar kazındığında alçıların altında bulunan 16 metrekarelik 1921 tarihli Naci Kalmikoğlu freski, vitray camlar ve tuğla duvarlar olduğu gibi bırakıldı.

Yepyeni Nine West konseptini bölgeye ve binaya has yapılan dekorla harmanlayan mağaza; muhteşem tavanı ve yer karoları, ışıklandırması ve piyano detayıyla bir mağazadan çok sanat galerisini andırıyor.

Mağazanın dekorasyonu için iç mimar ve ressamlardan oluşan geniş bir ekip günlerce çalıştı. Mağazada yer alan kuyruklu piyano ile akşamları belli saatlerde caz müzik yapılacak, bazen piyanoya saksafon ve çello enstrümanları eşlik edecek.

Asma katıyla birlikte toplam 225 metrekareden oluşan 550 santimetre tavanlı yeni mağazasıyla Nine West; müşterilerini dünyanın en güzel binalarından birinde ağırlamak üzere İstiklal Caddesi’ne davet ediyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri