Novada Ataşehir, ziyaretçiyle buluştu

23 Ocak 2013 Çarşamba

Turkmall’un Türkiye’de geliştirdiği Novada markasının ikincisi İstanbul Ataşehir’de açıldı. Dün etkinliklerle ziyaretçilerini karşılayan Novada Ataşehir, 50 milyon euro yatırım değerine sahip

novada-atasehir-ziyaretciyle-bulustu

Alışveriş merkezi yatırımcısı Turkmall’un Türkiye’de geliştirdiği Novada markasının ikincisi, İstanbul’un yeni finans merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Ataşehir’de dün (22 Ocak) açıldı.

Bölgenin tüm ihtiyaçlarını çok katlı bir konseptte sunan Novada Ataşehir, açılışıyla birlikte sosyal sorumluluk projesini de hayata geçirecek. Pek çok ünlü ismin destek verdiği "Bana Elini Ver”projesi, Novada Ataşehir ve KonserVe Organizasyon ile Umut Çocukları Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilecek. Ünlülerin el izleri ve imzalarının yer aldığı bu çok özel koleksiyon 22 Şubat’ta Novada Ataşehir’de ziyarete açılacak.

Ataşehir’de yeni moda, Novada
Turkmall’un Hat Coğrafi AŞ ve Ataşehir Belediyesi ortaklığıyla geliştirdiği Novada Ataşehir; İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yoğun toplu konut projeleri, büyük şirketlerin genel müdürlükleri ve planlanan finans merkezi ile kentin yeni hayat merkezlerinden biri olan Ataşehir’de açıldı.

Bu kolay ulaşılan şehir içi alışveriş merkezinin bina çevresindeki yeşil alanları ve çevre düzenlemesi ana kiracılardan Teknosa tarafından gerçekleştirildi.

50 milyon euro yatırım değerine sahip Novada Ataşehir’de 3 bin 950 metrekarelik hipermarket, farklı ölçeklerde mağazalar, ulusal ve uluslararası markalar ile restoran ve kafeler yer alıyor. Bölgedeki metrekare ve sayıca en fazla çocuk konseptli mağazaları da bünyesinde bulunduran alışveriş merkezi, Ataşehir Belediyesi’ne ait 4 bin metrekarelik nikah salonu ile de mutlu anların yaşanacağı bir mekan olacak.

70 marka
Novada Ataşehir’de yer alan 70 marka şöyle: Migros, Macfit, Flo, Intersport, Koton, Mango, Mothercare, Mudo City, Playland, Roman, SMYK, Tekin Acar, Teknosa, Toyzz Shop, Abide Kebap, Arby’s, Atakent Optik, Avea, B&G, Barış Optik, Bedri Usta, Bek Tobacco, Bereket Döner, Bridge Restoran, Burger King, Büyük Beyaz Pet Center, Car Wax, Ceyo, Concept Store, D&R, Dilek Pastanesi, Dry Clean Express, Dufy, Eczane Novada Ataşehir, English Home, Esse, Euromoda, Foodmix, GNC, Gratis, Inkilap Kitabevi, İkiler, Kara Fırın, Komşu Fırın, Köfte Port, Leyla Bacı, Newyork Beauty, Nova Döviz ve Kuyumculuk, Otantik Kumpir, Özsüt, Penti, Platin Lostra, Polen Tantuni, Pop&Pink, Popeyes, Sbarro, So Chic, Starbucks, Tara Kuaför, Tavuk Dünyası, Terzim Jasmine, Usta Dönerci, Watsons, Yves Rocher ve Zen Pırlanta.

Rakamlarla Novada Ataşehir

Kiralanabilir alan
Toplam: 23 bin metrekare
Süpermarket: 3 bin 750 metrekare
Perakende: 9 bin 500 metrekare
Restoran & kafe: 3 bin 350 metrekare
Eğlence alanı: 500 metrekare
Belediye nikah salonu: 3 bin 800 metrekare
Belediye konferans salonu: 2 bin 100 metrekare
İnşaat alanı: 62 bin metrekare
Otopark: 370 araç

Proje geliştirme: Turkmall
Konsept: Turkmall
Mimari: YPU
Yatırımcı: Hat AŞGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri