NT’de ‘Fikrim Var’ diyen kazanıyor

28 Kasım 2014 Cuma

Bini aşkın kişiye istihdam sağlayan NT, çalışanlarının önerilerini değerlendiren ve hayata geçiren “Fikrim Var” platformu ile fikir sahiplerini ödüllendiriyor

ntde-fikrim-var-diyen-kazaniyor

165 mağazasıyla Türkiye’nin lider eğitim ve kültür perakendecisi NT, çalışanlarının görüşlerine verdiği önemi, “Fikrim Var” platformuyla gösteriyor. Şubat ayında, NT’ye katkı sağlayacak yeni fikirleri uygulamak ve ödüllendirmek üzere oluşturulan “Fikrim Var” platformuna, 8 ay içerisinde çalışanlarından 275 yenilikçi öneri geldi.

Proje kapsamında özel olarak açılan e-posta hesabına gelen fikir ve projeler her hafta NT Yönetim Kurulu tarafından değerlendirmeye alınıyor. NT Genel Müdürü Murat Kara projeyle ilgili şunları söylüyor: “’Fikrim Var’ platformuna gelen fikir ve proje önerileri markamızın mevcut iş hedefleri ve gelecek planları çerçevesinde değerlendiriyoruz. Fikir/proje önerilerinden şirketimiz için fayda sağlayacakların hayata geçirilmesini sağlarken öneri sahibi personelimizi ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz.”

Geç saatte gelen fikirler ilgi topluyor
NT Genel Müdürü Murat Kara, “Projenin web üzerinden çalışıyor olması çalışanlarımızın yüksek katılımını sağlıyor. Bu durum aynı zamanda çalışanlarımızın iş yerinden ya da evlerinden istedikleri zaman akıllarına gelen fikir ve proje önerilerini paylaşabilmelerini mümkün kılıyor. Projede öne çıkan özelliklerinden biri de gece geç vakitlerde gelen öneriler. Değerlendirmelere baktığımızda geç saatlerde ilgi çekici çok sayıda önerinin geldiğini gözlemliyoruz. Çalışanlarımızın gece geç saatlerde akıllarına gelen bir öneriyi üşenmeden paylaşıyor olmaları; ‘Fikrim Var’ projesinin çalışanlarımızın aidiyet duygusu ile şirketimizin hedefleri açısından son derece yararlı olduğunu gösteriyor. Çalışanlarından yüksek bağlılık isteyen şirketlerin çalışanlarının görüş ve önerilerini dinlemelerinin aidiyet duygusunun gelişmesi için faydalı olacağını söyleyebilirim. Devam edecek olan ‘Fikrim Var’ projemizle çalışanlarımızın görüş ve önerilerinin şirketimizin geleceğine her zaman olumlu katkılar sunacağına inanıyorum” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri