O bag Türkiye’de

16 Aralık 2015 Çarşamba

Avrupa’da ve dünyanın elliden fazla ülkesinde trend haline gelen renkli ve modüler çanta ve aksesuarlarıyla tanınan İtalya’nın başarılı tasarım markalarından O bag, Türkiye’deki ilk mağazasını Kanyon alışveriş merkezinde açtı

o-bag-turkiyede

Markayı Türkiye’ye getiren Mezo Moda, ilk mağazanın açılışının ardından, ülke genelinde büyük şehirlerde ve uygun lokasyonlarda franchise mağazaların açılması için görüşmelere başladı. Mezo Moda’ya O bag franchise mağazası için İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük iller başta olmak üzere Diyarbakır ve Marmaris’ten yetmişten fazla talep geldi.

O bag’in sahibi İtalyan Full Spot’un genel müdürü Michele Zanella Türkiye pazarına giriş konusunda yaptığı değerlendirmede gelişim planları içerisinde Türkiye’nin önemli bir yeri olduğunu ve Full Spot’un İtalya’da 140 ve İtalya dışında 60 mağazayla küresel bir moda markası haline geldiğini ifade etti.

O bag Türkiye distribütörü Mezo Moda’nın sahibi Nabat Garakhanova ise eskiden markalara ulaşmanın zor olduğunu hatırlatarak günümüzde tüm markalara erişim kolaylaştığı için tüketicinin gerçekten farklı olanı bulmasının daha önemli hale geldiğini belirtti.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri