Okul öncesi eğlence Akbatı AVYM’de

07 Eylül 2012 Cuma

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, okullar açılmadan önce düzenlediği aktivitelerle öğrencilere tatilin son günlerinde eğlenceli günler yaşatıyor. Okul otobüsüyle fotoğraf çekimi, maske boyama, çizgi film gösterimi, kalem süsleme, ayraç yapma gibi etkinlikler ve birbirinden özel sürpriz aktiviteler okullar açılmadan önce öğrencileri Akbatı’da bekliyor

okul-oncesi-eglence-akbati-avymde

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi öğrenciler okullarıyla buluşmadan önce birçok ilgi çekici etkinliğe imza atıyor. 10-14 Eylül günleri arasında Kidslounge alanında 12.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek aktivitelerde küçük misafirler Akidi ve Akido çizgi filmindeki okul otobüsü içine girerek fotoğraf çektirip, Akbatı çocuk karakterleri Akidi Akido’nun dergisi Kids Magazine’in dördüncü sayısında fotoğraflarıyla yer alma fırsatı yakalayacak.

Aynı zamanda, Akidi Akido maske boyama etkinliğinde yaratıcı çalışmalara imza atacak olan minik misafirler, Kidslounge alanında yer alan TV’de Akidi Akido çizgi filmlerinden oluşan bir video ile de eğlenceye doyacaklar.

Etkinlikleri bununla sınırlı olmayan Akbatı AVYM, öte yandan çocuklara 10-14 Eylül günleri arasında 14.00-16.00 saatleri arasında her gün birbirinden farklı moda alışveriş çantası ve korsan oyuncak çantası, kalem süsleme, Akbatı logolu ders programı tablosu, kitap ayracı ve renkli kalemlik yapma atölyelerinde minik ziyaretçileri ağırlayacak.

12 Eylül ve 14 Eylül günlerinde 13.00-15.00 ve 16.00-18.00 saatlerinde gerçekleştirilecek yemek atölyelerinde de minik misafirler gönüllerince pizzalar hazırlayıp, yaratıcılıklarını sergileyecekleri lezzetli kurabiyeleri süsleyecekler. 8-9 ve 16 Eylül günlerinde Festival Park alanında gerçekleşecek sürpriz aktiviteler ve dev oyuncaklar minik misafirlere coşkulu anlar yaşatmak için bekliyor olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri