Okula dönüş yolu Forum Kayseri’den geçiyor

27 Ağustos 2014 Çarşamba

Forum Kayseri, bu yıl okula dönüş günlerini, çocuklar için eğlenceye, aileleri içinse kazançlı bir alışverişe çeviriyor

okula-donus-yolu-forum-kayseriden-geciyor

Kayseri ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Kayseri, bu yıl okula dönüş günlerini çocuklar için eğlenceye, aileleri içinse kazançlı alışverişe çevirmek için özel bir etkinlik ve kampanya düzenliyor.

Forum Kayseri, çocukları 1-7 Eylül günlerinde 7 gün boyunca özel oyun alanında ağırlıyor. Okula Dönüş etkinlikleri kapsamında kurulacak ‘’Afacanlar Sınıfı’’ ile çocuklar, Bugs Bunny, Slyvester, Duffy Duck ve Tweety öğretmen olacak. Tazmanya Canavarı’nın teneffüs zilini çalmasıyla okul bahçesinde oyunlar oynayacak ve okul otobüsünde fotoğraf çektirecek.

Ayrıca 1-7 Eylül günleri arasında geçerli olacak kampanya ile Forum Kayseri’de toplam 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak hediye çarkını çevirme şansı yakalayacak olan ziyaretçiler, çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarıyla süslenmiş muhteşem hediyeler de kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri