Onlarca hediye M1 Merkez Adana’da

24 Nisan 2013 Çarşamba

M1 Merkez Adana AVM, 15 Mayıs akşamına kadar hafta içi aynı günde toplam 150 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerine yine “Kap Kazan” kampanyasıyla sürpriz hediyeler kazandırıyor

onlarca-hediye-m1-merkez-adanada

Hem eğlendiren hem de kazandıran kampanyada çekiliş hakkı kazananlar, özel olarak hazırlanan Hediye Kabini’nde uçuşan hediye çeklerini yakalamaya çalışıyor. Şanslı ziyaretçiler yakaladıkları hediye çeki üzerinde yazan özel hediyeyi anında kampanya masasından teslim alıyor.

Sürpriz hediyeler kazanmak ve keyifli vakit geçirmek isteyen ziyaretçiler, 15 Mayıs akşamına kadar onlarca hediye, fırsat ve kahkaha dolu “Kap Kazan” kampanyasına katılarak şanslarını deneyebilecek.  

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Kahkahalarla dolu keyifli vakit geçirmek isteyen ve şansına güvenen tüm ziyaretçilerimizi daima ilgi gösterdikleri Kap Kazan kampanyamıza bekliyoruz. Ziyaretçilerimize kazandırmaya ve eğlendirmeye devam edeceğiz” diyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri