Onur Market 80’inci şubesiyle hizmette

15 Eylül 2015 Salı

“Alışverişte Onur Sözü” sloganını ilke edinen Onur Market’in 80’inci mağazası Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesinde açıldı

onur-market-80inci-subesiyle-hizmette

Bünyesindeki Onur Market, Onursal Tarım, Onurca ve Ahev markaları ile yerel perakendenin öncüsü ve sözcüsü olmayı hedefleyen Özen Grup, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Gıda perakendeciliğine 1997 yılında İstanbul -4. Levent’te açtığı ilk Onur Market mağazasıyla başlayan Özen Grubu’nun Kırklareli Pınarhisar mağazası törenle hizmete açıldı.

Özen Grup CEO’su Cemal Özen, Pınarhisar Kaymakamı Cemal Demiryürek, Pınarhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ömürlü Dinçer, Pınarhisar Müftüsü Abdullah Kara, Onur Market yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

“Alışverişte Onur Sözü’müzü tutmaya geldik”
Özen Grup CEO’su Cemal Özen: “Özen Grup olarak Onur Market ile perakende sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Grubumuzun 80. Mağazasını Pınarhisar’da açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Özen Grup olarak müşterilerimize sözlerimiz var.  Bu söz kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve hijyenik ortamda alışveriş sözüdür. Trakya’nın tüm il ve ilçelerinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Pınarhisar’da da müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaya geldik.” diye konuştu.

Onur Pınarhisar Mağazası, 345 metrekarelik müşteri hizmet alanı ile faaliyet gösterecek. Onur Market, taze ürün odaklı yaklaşımıyla market alışverişinde aranılan her şeyi, en uygun fiyat ve en yüksek kalite anlayışıyla Pınarhisar halkının beğenisine sunacak. Onur müşterileri, bol ürün çeşitliliğinin yanı sıra modern yapıya sahip hijyenik bir ortamda alışveriş yapmanın keyfini sürecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri