Onur Market’ten satın alma hamlesi

20 Mayıs 2014 Salı

Gıda perakendeciliğinde faaliyet gösteren Özen Grup, satın almalarla büyüyor. Bünyesindeki Onur Market ile İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgesinde 59 mağazasıyla hizmetlerine devam eden Özen Grup, Efor Market’in 16 şubesini satın aldı

onur-marketten-satin-alma-hamlesi

2012 yılında başlayan gelişim ve değişim çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Özen Grup, amiral gemisi olan Onur markası ile uzmanlık alanı olan süpermarketçilik alanında büyümeye devam ediyor. Özen Grup, Trakya bölgesinde faaliyet gösteren Efor Market’in 16 şubesini Onur Market bünyesine katarak, mağaza sayısını 75’e yükseltti.

Süpermarketçilik alanına yoğunlaşacak
Grubun amiral gemisi Onur Market’in hizmet ağının yeni satın almalarla daha da genişleyeceğini belirten Özen Grup CEO’su Cemal Özen “2014 yılında hedeflerimiz doğrultusunda büyümeye ve mağaza sayımızdaki artışa devam edeceğiz. Müşterilerimize daha yakın noktalarda hizmet verebilmek ve Marmara’nın kılcal damarlarında yaygınlığımızı sürdürebilmek adına Efor Market’in Trakya bölgesinde bulunan 16 şubesini bünyemize kattık. Onur Market, mağaza sayısını 75’e, toplam ticari alanını ise 52 bin 872 bin metrekarenin üzerine çıkarmış oldu. Onur Market, her zamanki gibi yenilikçi, sektörün öncüsü ve sözcüsü kimliği ile büyümesini sürdürecektir” dedi.

Gündemde yeni satın almalar da var
Onur Market’in genel stratejisine, paralel gelişmesine ve yeni satın almalarla büyümesine devam edeceğini söyleyen Özen “2013’de yerel perakende sektörü toplam ticarette yüzde 12,6 büyürken Onur Market, 21,4 büyüme sağladı. Yerel perakendenin öncüsü ve sözcüsü olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, her alanda çok hızlı hareket eden, dinamik ve genç bir ekibe sahibiz. Önümüzdeki dönemde müşteri odaklı, tüketici dostu kaliteli hizmet anlayışımızı pek çok yeni noktaya taşımaya devam edeceğiz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri