Optimum’da yeni yıl programı

17 Aralık 2013 Salı

İzmir Optimum’da yeni yıl coşkusu, birbirinden farklı etkinlik ve kampanyalarla yaşanıyor

optimumda-yeni-yil-programi

Yeni yıl yeni umutlarla gelsin diyen Optimum Outlet, 16 Aralık’tan itibaren 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine milli piyango bileti hediye ediyor.

Optimum Outlet ziyaretçileri ayrıca, geçtiğimiz günlerde astrolog Filiz Özkol’dan 2014 burç yorumlarını öğrendi. 2014 burç yorumlarını özel bir söyleşide anlatan Özkol, astroloji meraklılarıyla buluştu. Daha sonra Noel Baba Bandosu’yla buluşan Optimum ziyaretçileri, 50 TL ve üzeri alışveriş yaptıktan sonra Noel Baba ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve fotoğrafa anında sahip oldu.

İzmir Optimum, yeni yılda minik ziyaretçilerini de sürpriz hazırlıyor. 21 Aralık ve 28 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan Yılbaşı Maskesi ve Yılbaşı Şapkası Atölyesi’nde çocuklar kendi yılbaşı maskelerini ve şapkalarını yapacak.

Yılbaşı Maskesi Atölyesi 21 Aralık Cumartesi günü gerçekleşirken Yılbaşı Şapkası Atölyesi 28 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri