Perakendenin büyükleri, teknolojinin iyileriyle buluşuyor

09 Ağustos 2017 Çarşamba

Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD), 4’üncüsünü düzenleyeceği “Perakende Teknolojileri Konferansı” için tarihi, 3 Ekim 2017 olarak belirledi. Türkiye’de perakende teknolojileri konusunda giderek yükselen gelişim çizgisi ve konferansa artan ilgi nedeniyle Perakende Teknolojileri Konferansı, yarım günden tam güne uzatıldı. Radisson Blu Hotel Şişli’de gerçekleştirilecek konferansa perakende sektörünün tüm kategorilerinden katılım olacak

perakendenin-buyukleri-teknolojinin-iyileriyle-bulusuyor

KMD’nin bu yıl 4’üncüsünü düzenleyeceği “Perakende Teknolojileri Konferansı” 3 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşecek. Konferans ana programı başlamadan önce gerçekleşecek ve bu yıl ilk defa düzenlenecek “Meet&Tech” toplantısında Türkiye’nin önemli perakendecileri ile teknoloji üreticileri arasında yeni iş bağlantılarınının sağlanması planlanıyor. Açılış konuşmaları öncesinde 08.00’da başlayacak ve 45 dakika sürecek Meet&Tech’te KMD Yönetim Kurulu üyelerinin yaklaşık 60 teknoloji girişimcisiyle birebir tanışması bekleniyor.

 

Perakende Teknolojileri Konferansı’nın 4’üncüsünü düzenleyerek sektöre büyük fayda sağlamanın gururunu taşıdıklarını belirten Kategori Mağazacılığı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, konferansın yine büyük yankı uyandıracağını beklediğini belirtti. Gökyıldım, sözlerine şöyle devam etti: “Her seferinde başarısını ve kapsamını artıran Perakende Teknolojileri Konferansı, bu sene tam günlük bir etkinlik haline geldi. Sektörümüzün ve teknoloji çözüm ortaklarımızın yoğun talep ve katılım gösterdiği konferansımızda yine gündemdeki konularımızı görüşecek, yeni çözümlerle tanışacak ve verimlilik yolunda işbirliklerine adım atacağız. Dijitalleşmeyle birlikte günümüzde teknolojiyi nasıl daha verimli, güvenli ve yenilikçi kullanabileceğimizi konuşmanın tam zamanı. Başarıya ulaşmanın anahtarı olan teknoloji ve yeni nesil perakendecilik konusunda tüm yenilikleri takip etme fırsatı vereceğimiz konferansta tüm perakende sektörünü aramızda görmekten mutluluk duyacağız.”

 

Perakende Teknolojileri Konferansı, hem perakende hem de teknoloji sektöründeki yöneticileri, girişimcileri, akademisyenleri ve uzmanları konuşmacı olarak ağırlayacak. 09:00’daki açılış konuşmalarını ise KMD Yönetim Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım’ın yanı sıra Türkiye’nin en önemli mesleki sivil toplum kuruluşlarından biri olan Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD)’nin Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik yapacak. Gökyıldırım ve Bilecik’in açılış konuşmalarının sektörde gündem yaratması beklentiler arasında.

 

Teknoloji firmaları, çözümlerini kullanan perakendecilerle birlikte sahnede

 

Tüm gün sürecek “4’üncü Perakende Teknolojileri Konferansı”nın merak uyandıran oturumlardan biri de “Çözüm Oturumları”.  Perakende sektörünün dijital yolculuğu, bu yönde geliştirilen çözümlerin yanı sıra gelecek çözümlerinin de anlatılacağı 3 ayrı çözüm oturumda perakendeye özel 10 ayrı teknoloji çözümü anlatılacak. Oturumlarda moderatörlükleri Watsons Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu, xplace Türkiye Genel Müdürü Alper Türkay ve TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan gibi isimler yapacak. 


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri