Orion’da Kadınlar Günü etkinleri başladı

05 Mart 2015 Perşembe

8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Orion’da da bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek. Bugün (5 Mart) “Kadın” temalı resim ve fotoğraf sergisiyle başlayan etkinlikler, 7 Mart’ta tamamı kadın sanatçılardan oluşan müzisyenlerin konseriyle devam edecek

orionda-kadinlar-gunu-etkinleri-basladi

Orion Alışveriş Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel etkinlikler ve kampanyalarla karşılıyor. Orion’da gerçekleştirilecek etkinliklerin ilki “Kadın” temalı resim ve fotoğraf sergisi. Çorlu Kültür Sanat Derneği tarafından hazırlanan sergi bugün Orion alt kattaki etkinlik alanında başladı. 7 Mart Cumartesi akşamına kadar devam edecek sergide, kadınların ve kız çocuklarının yansıtıldığı eserler yer alacak.

Çorlu Müzik Derneği de tamamı kadın sanatçılardan oluşan bir grupla 7 Mart’ta bir konser verecek. Orion etkinlik alanında yapılacak konser saat 18.00’de başlayacak. 30 solist ve 6 sazdan oluşan grup, Orion ziyaretçilerine muhteşem bir müzik ziyafeti sunacak.

Kadınlar Günü’nün kutlanacağı 8 Mart Pazar günü de Orion, kadınları çiçeklerle karşılayacak. Orion ve Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nde görevli memurlar tarafından alışveriş merkezine gelen kadınlara güller ve karanfiller verilecek.

Orioncard’dan kadınlara özel fırsatlar
Orion üye mağazalarının yanı sıra Orion dışında da pek çok fırsat ve indirim sağlayan, hediyeler kazandıran Orioncard, Kadınlar Günü dolayısıyla sunduğu özel kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Orioncard sahibi tüm kadınların faydalanabileceği fırsatlar şöyle:

- Orion alt kattaki Moda Kuaför’de, 9 Mart’a kadar boya ve röfle işlemleri yüzde 30 indirimli.
- Orion üst kattaki Turkcell mağazasından cep telefonu satın alan kadınlara kasada anında 50 TL indirim yapılıyor. Sadece kadınlara özel bu kampanya Mart ayı boyunca devam edecek.
- 8 Mart Pazar günü Orion’a gelen tüm kadın ziyaretçiler vale hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilecek. Ücretsiz vale hizmetiyle ilgili detaylar Orion danışma’dan öğrenilebilecek.
- 9 Mart’a kadar 30 yaş üstü kadınlara Vatan Hastanesi’nde klinik meme muayenesi Orioncard’dan hediye.
- 8 Mart günü Orion’da, gün boyunca 50 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan tüm Orioncard’lı kadınlara Hair Est Güzel Yaşam Merkezi’nden ozon terapi seansı hediye edilecek. Hediye kullanımıyla ilgili ayrıntılı bilgi Orion Danışma’dan alınabilecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri