Özdilekpark AVM’den alışveriş yaptı, kazandı

22 Ağustos 2013 Perşembe

Özdilekpark Alışveriş Merkezi tarafından gerçekleştirilen “Mutluluk Dağıtıyoruz” çekilişinde 2013 model Mercedes CLA 200 Style kazanan talihli Ferhat Çağlıyan aracını teslim aldı

ozdilekpark-avmden-alisveris-yapti-kazandi

1 Haziran – 31 Temmuz günleri arasında gerçekleştirilen 2013 model Mercedes marka araç kampanyasına katılan Ferhat Çağlıyan, 3 Ağustos Cumartesi günü yapılan çekilişle 2013 model Mercedes CLA 200 Style sahibi oldu.

Aracını kazandığını öğrendiğinde önce inanmadığını ifade eden Ferhat Çağlıyan, “Her zaman alışverişlerimi Özdilekpark AVM’den yaparım. Yine yaptığım bir alışveriş sonrası kampanyaya katılmak istedim. Bu tür kampanyalı çekilişlere inanmıyordum; yine de katıldım. Çekiliş sonrası aracı kazandığımı, Özdilekpark AVM’ye geldiğimde aracın bana çıktığını söylediler. Hem şaşırdım hem de çok sevindim. Gerekli işlemlerimi tamamlayıp, aracı teslim almaya geldim. Anahtarımı elime alınca mutluluğum bir kat daha arttı. Özdilekpark gerçekten mutluluk dağıtıyormuş. Özdilekpark AVM’nin yöneticilerine teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarıma da söyledim. Alışverişlerinizi Özdilekpark AVM’den yapın, kampanyalara da mutlaka katılın. Ben katıldım, kazandım” dedi.

Anahtarını Ferhat Çağlıyan’a teslim eden AVM Müdürü Atilla Akay, “AVM olarak kampanyalarımıza devam edeceğiz. Çıkmaz diye bir şey söz konusu değil. Ferhat Bey ve daha önce hediye kazanan talihlilerimiz buna en güzel örnek. Önümüzdeki günlerde de kampanyalarımız devam edecek. Biz Ferhat Çağlıyan’a aracını teslim ederken, trafik kurallarına uyarak kullanmasını istiyoruz. Son model aracı kendisine hayırlı olsun” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri