Özhan 33'üncü şubesini açtı

02 Haziran 2014 Pazartesi

Bursa’nın ilk yerel market zinciri Özhan, Orhaneli Yolu şubesini Eker Meydan'da açtı. Açılışa Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'de katıldı

ozhan-33uncu-subesini-acti

Özhan Marketler Zinciri, Orhaneli Yolu şubesini Bursa'nın lezzet merkezi olarak tasarlanan Eker Meydan'da açtı. Yeni şube ile Özhan’ın mağaza sayısı 33'e ulaşmış oldu. Özhan’ın, bin 100 metrekarede ve 5 kasa ile hizmet verecek Orhaneli Yolu şubesinin açılış kurdelesini, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Taner Özhan ve Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Uluçay birlikte kesti. Açılışta Özhan’ı dostları yalnız bırakmazken, açılışa özel indirimler yoğun ilgi gördü.

Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, "Özhan kalitesine ihtiyaç duyulan ve talep edilen her bölgede hizmet vermek amacıyla bugüne kadar köy, kent, kasaba ayrımı yapmadan dostlarımızın yanında olduk. Bursa'nın ‘Lezzet Merkezi’ olarak tasarlanan Eker Meydan'da da Özhan samimiyetini ve sıcaklığını dostlarımıza daha güçlü vurgulayıp yansıtacağız" dedi.

Kalitesi tescilli
ISO 22000 alan ilk yerel market unvanına sahip Özhan Marketler Zinciri, şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, sigara böreği, sucuk, bakliyat gibi Özhan markalı birçok ürünü dostlarının damak tadına sunuyor. Özhan Orhaneli Yolu şubesinde de zengin marka seçeneklerinin yanı sıra et ve et ürünleri, şarküteri grubu, meşrubat, baklava ve tatlı çeşitleri, deterjan ve gıda reyonları, kozmetik ile ihtiyaç duyulan her ürünü bulmak mümkün. Özhan, gıda konusunda mevcut en yüksek standart olan K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Güvence Sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda Güvenliği Belgesi’ne de sahip. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri