Özhan Marketler Zinciri Gemlik’te

14 Eylül 2012 Cuma

Özhan Marketler Zinciri, bugün Gemlik’te yeni bir mağaza açtı. Özhan Marketler Zinciri, Manastır Gemlik Şubesi ile mağaza sayısını 30’a çıkarırken, Gemlik’te de 2’nci şubesini açtı

ozhan-marketler-zinciri-gemlikte

Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, Bursa’nın yerli perakende markası olduklarına dikkat çekerek, “Hedefimiz, doğru karar ve güçlü adımlarla istikrarlı bir şekilde büyümektir. Bu doğrultuda hizmetimizi ulusala da taşımak için çalışmalarımız hızla sürüyor” dedi.

İbrahim Özhan yakında şarküteri grubunda da butik dükkanlarının Bursalılarla buluşacağı müjdesini verdi. Özhan, “Şarküteri, peynir, meze, zeytin, tatlı, yufka, sigara böreği, sucuk gibi Özhan markalı birçok ürünümüzü yıllardır hijyenik ve güvenilir bir şekilde müşterilerimizin damak tadına sunuyoruz. Bize duyulan güvenle şarküteri grubunda zincir haline gelerek büyümeyi planlıyoruz” dedi.

Özhan, açılışa özel etkin kampanyalar ve indirimlerle karşıladı. Bölge sakinleri tarafından yoğun ilgi gören açılışta birçok hediye ürün ve promosyon sunuldu. Manastır Gemlik Şube, 250 metrekarede 10 çalışan ve 2 kasa ile hizmet verecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri