Özsüt’ten çifte lezzet

19 Temmuz 2016 Salı

Özsüt ustalarının marifetli elleriyle hazırlanan pastaların, geleneksel dondurma ile buluşmasıyla ortaya çıkan dondurmalı pastalar, Ağustos sıcaklarında hafif ve serinletici lezzetler arayanların tercihi olacak.

ozsutten-cifte-lezzet

Ağustos sıcaklarında serinletici tatlar arayanlar, Özsüt lezzetlerinin eşsiz uyumu ile ortaya çıkan dondurmalı pastalarla şölen yaşayacak. Özsüt’ün maharetli ustaları tarafından hazırlanan pastaların, günlük ve en taze çiftlik sütünden yapılan dondurma ile buluşmasıyla ortaya çıkan dondurmalı pastalar, farklı lezzetler arayanlara keyif verecek.

Hindistan cevizli ve bademli kek katları arasında sakızlı ve karadutlu dondurmayla tatlı bir esinti getiren İzmir; kakaolu kek katları arasında çikolatalı dondurma ve sütlü çikolatalı parfenin eşsiz uyumuyla Çok Çikolata; sade ve çikolatalı rokoko kremasının arasında yumuşacık beze ve bitter çikolatalı sosuyla büyük küçük herkesin bayıldığı Rokoko ile Özsüt, Ağustos sıcaklarında hafif ve serinletici lezzetler sunacak.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri