Palladium yeni yıla hazırlanıyor

04 Aralık 2013 Çarşamba

Ataşehir’de bulunan Palladium AVM, yılbaşı kampanyası, tasarımı ve yılbaşına özel süslemeleriyle 2014’ü karşılamaya hazırlanıyor

palladium-yeni-yila-hazirlaniyor

Palladium AVM, 2014 yılına doğru geri sayarken 1 Aralık 2013 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında toplamda 125 TL ve katları alışveriş yapan misafirlerine yeni yıl kampanyasına katılım hakkı sunuyor. Fatura veya fişleriyle kampanyaya katılan Palladium ziyaretçileri, 1 adet Mercedes E 180, 5 adet iPhone 5s ve 5 adet iPad mini kazanma şansı yakalayacak.

Palladium AVM, yılbaşı etkinliklerini gerçekleştireceği büyük çekiliş ile sınırlı tutmuyor. Bir yeniyıl klasiği olan anime “Noel Baba ve Noel Anneler”,“Kardan Adamlar”,çocuklara şeker ve kurabiye hediye ederken dileyen misafirler Yılbaşı temalı hatıra fotoğrafı köşeleri ile 2013’ün son günlerini ölümsüzleştirecek. Ayrıca yılbaşı toplarından oluşan animasyon gösterisi de çocukların eğlenmesini sağlayacak.

Palladium AVM yeni yıla özel sunduğu hediye ve sürprizlerin yanı sıra, yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez renkleri kırmızı, altın sarısı ve yeşilden oluşan süslemeleri, devasa çam ağacı, özel alışveriş merkezi iç ve dış ışıklandırmasıyla ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri