Palm City Mersin AVM’den özel sürpriz

16 Aralık 2013 Pazartesi

Alışveriş Merkezi yönetim hizmeti sunan Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine yılbaşına özel sürprizler hazırlıyor

palm-city-mersin-avmden-ozel-surpriz

Yıl boyunca çeşitli etkinliklerle ev sahipliği yapan Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, yılbaşını 23- 31 Aralık tarihleri arasında düzenleyeceği kampanya ile karşılayacak.

Renkli yılbaşı süslemeleri ile donatılan Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 23 Aralık Pazartesi başlayacak olan kampanya ile aynı gün içinde tek seferde veya toplamda minimum 100 TL alışveriş yapan ziyaretçilerine birbirinden farklı yılbaşı hediyeleri dağıtacak. Kampanyaya katılan ziyaretçiler Palmcity Mersin Alışveriş Merkezi etkinlik alanında yer alan yılbaşına özel hazırlanmış dönme dolabı çevirerek sürpriz hediyeleri kazanacak.

Kampanyanın yanı sıra 28-31 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan özel etkinliklerde yeni yıl hatırası fotoğraf çekimi, Noel baba ile hediyeli dev tombala, Noel Baba bandosu ve Noel baba triosu da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, çocuklar için oluşturulan Keçeden Yılbaşı Süsü Tasarım Atölyesi ve Yeni Yıl Tebrik Kartı Tasarım Atölyesi’nde de çocuklara özel aktiviteler sunacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri