Papia’dan yeni Decor Peçete

05 Şubat 2013 Salı

Papia, yeni Decor Peçete serisi ile trendleri evlerinize taşıyor. Her zevke hitap etme iddiası ile renklenen Papia Decor Peçete, sofraların tarzına uygun 8 ayrı deseni ile çay kahve sohbetlerinde, özel davetlerde ve günlük sofralarda fark yaratacak

papiadan-yeni-decor-pecete

Özel tasarımla üretilen Papia Decor Peçeteler’in, yemek takımlarınıza ve sofranızda kullanacağınız objelere uygun desen ve renk seçenekleri mevcut. Gül Bahçesi, Romantik Kırmızı, Dantel, English Style, Ottoman, Küpe, Leopar ve Altın Kalp desenlerinden oluşan yeni Papia Decor Peçete Serisi ile her öğünü bir kutlamaya dönüştürebilirsiniz.

Dekorasyon modasının sofralara da yansıdığı 2013 yılında, Papia Decor Peçeteler ile modaya uygun farklı masa temaları olacak. Altın Kalp ve Romantik Kırmızı desenleri Sevgililer Günü için özenerek hazırlayacağınız sofranızın baş tacı olurken, Gül Bahçesi pazar kahvaltınızın neşesine renkleri ile neşe katacak.

Kristal taşlar ve gümüş detaylı yemek takımınızla kuracağınız sofranızda Ottoman ya da Küpe çiçeği desenli Papia Decor Peçete ile dikkat çekici bir görünüm elde edebileceksiniz.

Sofraların vazgeçilmezi kokulu mumlar ve dore renklerde yemek takımlarıyla dekore edeceğiniz sofranızda Leopar ile istediğiniz cazibeyi, feminenliği yakalarken, Dantel ve English Style desenli Papia Decor Peçete ile masanızda zarif bir bahar havası estirebilir, country dekor tarzının dinlendirici ruhunu masalarınıza taşıyabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri