Parex’in yeni yıl hedefi de pazarda liderlik

11 Ocak 2016 Pazartesi

Türkiye’nin en iddialı büyüyen hızlı tüketim markalarından Parex27-28 Aralık tarihleri arasında Antalya IC Hotels Green Palace’de tüm çalışanların bir araya geldiği bir organizasyon düzenledi. Ünlü şarkıcı Ferda Anıl Yarkın’ın sahne aldığı gala yemeğinde Parex 5’inci yılını çalışanları ile birlikte kutladı

parexin-yeni-yil-hedefi-de-pazarda-liderlik

Parex Genel Müdürü Atalay Yumurtacıoğlu’nun ev sahipliği yaptığı organizasyonda bir araya gelen ekip geçen 5 yılı değerlendirdi ve 2016 hedefleri konuşuldu. Yumurtacıoğlu, Parex’in durmadan ve heyecanla büyüyeceğine olan inancını dile getirdi.


İnovasyon merkezi Digicom’un yenilikçi markası Parex, tüm çalışanlarının katılımı ile 2015 motivasyon toplantısını gerçekleştirdi. 2 gün süren etkinlikte geçmiş dönem değerlendirmesi yapılarak hem yeni dönem hedefleri belirlendi hem de tüm çalışanların marka bilincini sahiplenebileceği ve ekip ruhunu geliştiren aktivitelere zaman ayrıldı.


Parex markası Genel Müdürü Atalay Yumurtacıoğlu, başarıya giden yolun ekip ruhu ile yakalandığının altını çizerek başladığı konuşmasında “2015 yılında pazarda ikinci büyük marka olmayı başardık. 2016 yılında Parex markasını sürekli inovasyonlarla büyütmeyi hedefliyoruz. Tüm kategorilerde yeni ürün lansmanları ve mevcut ürünlerde yapılacak geliştirmelerle birlikte sektöre yön vereceğiz. Vizyonumuz evin her alanında kullanabilecek yenilikçi, fonksiyonel, özgün ürünleri pazara sunmak ve sürdürülebilir liderlik konumu elde ederek global bir marka olmak” dedi. Atalay Yumurtacıoğlu, "Sürdürülebilir çevre anlayışından doğan Parex markasının bu anlayış ve hayatı kolaylaştıran inovasyonları sayesinde, dünya markası olmasının önünde hiç bir engel bulunmamaktadır.” dedi.


Antalya’daki 2 günlük toplantıda, çalışanlar eğlenceli aktiviteler ile hem başarılarını kutladı hem de keyifli vakit geçirdi. Parex ekibi bu renkli organizasyonda yeni hedeflere hep birlikte konsantre oldu. Genel Müdür Atalay Yumurtacıoğlu "Başarılarının da, motivasyon etkinliklerinin de devamının geleceğinin" altını çizdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri