Park Bornova Outlet Center’de resim coşkusu

22 Nisan 2014 Salı

Bu yıl 8’inci kez düzenlenen yarışmaya minikler ve aileleri büyük ilgi gösterdi. Yarışma sonunda Deniz Pamukçu, Hilal Sonak ve Naz Albayrak dereceye girerken tüm katılımcılara belge ve madalya verildi

park-bornova-outlet-centerde-resim-coskusu

Bu yıl 8’inci kez düzenlenen Park Bornova Outlet Center 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı “Benim Bayramım Geleneksel Resim Yarışması”na minikler ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Her yıl daha yoğun bir katılım ile gerçekleşen ve geleneksel hale gelen yarışmaya bu yıl 72 çocuk katıldı. 

Bu yıl, “Doğa ve Çocuk” teması ile düzenlenen yarışmaya ilkokul birinci sınıf ile beşinci sınıflar arasındaki çocuklar katıldı. Jüri üyeleri Melek Özderici, Ayşegül Alkan ve Begüm Dağar, Nurhayat Talay ve Emel Karaca Doğan tarafından yapılan değerlendirmede; birinciliği Deniz Pamukçu, İkinciliği Hilal Sonak ve üçüncülüğü Naz Albayrak kazandı.

Yarışmaya katılan tüm küçük ressamlara katılım sertifikası ve madalyaları verilirken, eserler Nisan ayı sonuna kadar Park Bornova Outlet Center’de sergilenecek. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri