Park Bornova Outlet Center’de TRT FM coşkusu

20 Nisan 2015 Pazartesi

TRT FM’in “Bu Fırsat Kaçmaz” adlı programı iki gün boyunca canlı yayınla Park Bornova Outlet Center’den dinleyenlere ulaştı

park-bornova-outlet-centerde-trt-fm-coskusu

TRT FM’de canlı yayınlanan “Bu Fırsat Kaçmaz” adlı müzik eğlence programı, Park Bornova Outlet Center’de dinleyenleriyle buluştu. Canlı yayınlar boyunca sohbet, eğlence yanında birçok sürpriz hediye de dinleyenlere yarışmalarla dağıtıldı.

Yapımcılığını Mehtap Dilmaç, Sinem Erdem Ünlü ve Sinem Akın’ın üstlendiği, Funda Koray ve  Hakan Urgancı’nın sunduğu programda TRT FM orkestrasının çaldığı müzikler radyoları başındaki dinleyicileri ve Park Bornova Outlet Center ziyaretçilerini coşturdu.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, “Outlet fiyatlarının cazibesi yanında keyifli ve eğlenceli alışverişi sunmayı kendine misyon edinen Park Bornova Outlet Center olarak TRT FM’in çok beğenilen programına stüdyo olmaktan büyük mutluluk duyduk. Ziyaretçilerimiz de radyoları başındaki değerli İzmirliler kadar keyif aldı.” dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri