Park Bornova'da şiir heyecanı

17 Ekim 2012 Çarşamba

Park Bornova Outlet Center 6'ıncı "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" şiir okuma yarışması 19 Ekim'de yapılacak

park-bornovada-siir-heyecani

Park Bornova Outlet Center geleneksel etkinliklerinden olan "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Şiir Okuma Yarışması 19 Ekim'de yapılacak. Smart Play, Go Carting, Köşhe Döner ve Barçın Spor'un sponsorluğunda düzenlenen yarışmaya İzmir okullarından çok sayıda ilköğretim okulu öğrencisi katılıyor.

Yarışmanın ödülleri ise şöyle: 1’inclik ödülü Samsung notebook NP300 ESC (bilgisayar), 2’ncilik ödülü Bianchi Scorpion 26 jant bisiklet, 3’üncülük ödülü Samsung ST-67 digital fotoğraf makinesi, mansiyon ödülü Bolle eşofman takım & Puma spor ayakkabısı. 1’inci öğrencinin öğretmenine Bodrum Armonia’da 4 kişilk - 1 hafta tatil, dereceye giren diğer öğrencilerin öğretmenlerine de çeşitli hediyeler sunulacak.

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, bu yıl Kurban Bayramı tatili ile aynı zamana denk gelmesi nedeniyle 29 Ekim Şiir Okuma Yarışması'nı daha erken tarihte düzenlediklerini ifade ederek, "Her yıl katılımın bir öncekinden daha fazla olması bizleri çok sevindiriyor. Amacımız Atatürk ilke ve inkılaplarını daha iyi öğretmek, Cumhuriyet coşkusunu çocuklarımıza yaşatmak ve hep birlikte yaşamak. Okullarımızın, öğrencilerimizin ve değerli ailelerle birlikte olmasından büyük keyif ve mutluluk duyuyoruz. Etkinliği izlemek için de İzmirlileri bu yıl da bekliyoruz" dedi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri