Paşabahçe İstanbul’u cama çizdi

15 Ağustos 2014 Cuma

Paşabahçe, tarihi ve turistik kentlere ait simgeleri ‘Meet me in:…’ koleksiyonları ile cama yansıtıyor. Koleksiyonun ilki olan ‘Meet me in: İstanbul’da kentin en güzel silüetlerinin ve simgelerinin yer aldığı cam ürünleri tüketiciyle buluşuyor

pasabahce-istanbulu-cama-cizdi

Paşabahçe, kentlerin silütleri ve simgelerini cam ürünleri ile ölümsüzleştiriyor. ‘Meet me in:...’ serisinin ilki İstanbul’dan yola çıkıyor. ‘Meet me in: İstanbul’ koleksiyonunda şehrin kendine hayran bırakan en etkileyici görüntüleri Paşabahçe’nin cam ürünlerinde hayat buluyor.

Paşabahçe Workshop ürünleri arasında yer alan ‘Meet me in: İstanbul’ koleksiyonunda Kule Dibi, Dolmabahçe, Saray Önü, Haydarpaşa, Galata, Boğaz Köprüsü, İstiklal Caddesi ve Kuleli gibi İstanbul’un simgeleşmiş mekanları bulunuyor.

İstanbul’un eşsiz güzelliklerini yalın desenlerle vurgulayan Paşabahçe’nin bu özel koleksiyonu; çay seti, bardak, kulplu bardak, kadeh, şişe, vazo ve tabaklardan oluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri