Paşabahçe Mağazaları’ndan bir şube daha

21 Ağustos 2015 Cuma

Türkiye’nin en sevilen perakende zincirlerinden Paşabahçe Mağazaları, müşterilerine daha çok noktada hizmet verebilmek için mağazalaşma atağını hızla sürdürüyor. Son mağazasını İstanbul Esenyurt’ta, Akbatı AVM’de açan Paşabahçe Mağazaları, bu son yatırımıyla toplam 50 mağaza sayısına ulaştı

pasabahce-magazalarindan-bir-sube-daha

Ürünleri ve mağaza konseptiyle müşterilerine her zaman en iyiyi en güzel şekilde sunmak için çalışan Paşabahçe Mağazaları, Akbatı Alışveriş Merkezi'nde hizmete açtığı son mağazasıyla toplam 50 mağaza sayısına ulaştı.

400 metrekarelik alana sahip olan yeni mağazada, “Yaşam” ve “Butik” konsepti altında 4 binin üzerinde ürün bulunuyor. Birbirinden şık bardaklardan dekoratif ürünlere, tabaklardan karaflara kadar eve dair birçok seçeneğin geniş bir yelpazede müşterilerin beğenisine sunulduğu Akbatı AVM mağazasında, sınırlı sayıda üretilen Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları ile ünlü sanatçıların fikir ve çizgilerini taşıyan “İmza” ve “Yansımalar” koleksiyonuna ait parçalar da müşteriyle buluşuyor.

Müşterilerinin talepleri doğrultusunda, onlara daha yakın olmak için karşılarına çıkan doğru fırsatları kaçırmadan mağazalaşma ataklarını sürdürdüklerini dile getiren Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, “Toplam mağaza sayısında 50'ye ulaştığımız bu yılı 52 mağaza ile kapatmayı hedefliyoruz. Yaptığımız her yeni yatırımda Paşabahçe Mağazaları’nın seçkin ürünlerini daha çok noktada müşterilerimizle buluşturma hedefinden yola çıkıyoruz. Bu yıl Milano’da açtığımız mağaza ile bizim için önemli bir adım attık ve yurtdışına da açıldık. Bundan sonra da merkezine müşterilerimizin taleplerini koyduğumuz yatırım kararlarımız doğrultusunda hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki büyümemizi sürdüreceğiz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri