Paşabahçe Mağazaları’ndan Göktürk’e yeni şube

25 Mayıs 2015 Pazartesi

Paşabahçe Mağazaları, Göktürk Larus Palas’ta yeni mağazasını hizmete açtı. Yaklaşık 550 metrekarelik alana sahip olan Göktürk Larus Palas Paşabahçe Mağazası, cam, cam dışı ve butik ürünlerinden oluşan yaklaşık 4 bin ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor

pasabahce-magazalarindan-gokturke-yeni-sube

İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, Göktürk Larus Palas’ta yeni mağazasını hizmete açtı. Müşterilerine keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, yeni mağazasında ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri adı altında yaklaşık 4 bin ürüne yer veriyor.

Yaklaşık 550 metrekarelik alana sahip olan yeni mağazada, Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonlarının şık, fonksiyonel ve dekoratif ürünleri de müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Göktürk Larus Palas Paşabahçe Mağazası’nın ‘Butik’ bölümünde Türkiye’nin zengin, tarihsel ve kültürel mirasını gelecek nesillere aktarma misyonu ile bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alınan ve sınırlı sayıda üretilen ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ da bulunuyor.

Yılsonuna kadar 5 mağaza daha açılacak
Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, mağazalaşma atağını 2015 yılında da sürdürdüklerini belirterek, “Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda hem yurt dışında hem de yurt içinde yatırımlarımız devam ediyor. Yurt dışındaki ilk mağazamızı Nisan ayında tasarım ve modanın şehri olarak bilinen İtalya’nın Milano kentinde açtık. Şimdi de Göktürk Larus Palas mağazamızı faaliyete geçiriyoruz. Bu yılsonuna kadar 5 yeni mağaza daha açmayı planlıyoruz. Ayrıca var olan mağazalarımızda yenileme çalışmalarını da sürdürüyoruz. Amacımız daha çok noktada seçkin ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak. Müşterilerimize benzersiz alışveriş deneyimi ve keyfi yaşatmaya devam edeceğiz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri