Paşabahçe’nin yeni mağazası Tuzla’da

17 Ağustos 2016 Çarşamba

Türkiye’nin en sevilen perakende zincirlerinden Paşabahçe Mağazaları, son mağaza yatırımı için Tuzla’yı seçti. 385 metrekarelik alana sahip olan Paşabahçe Tuzla Mağazası, bardaklardan servis ürünlerine, ev aksesuarlarından özel koleksiyonlara kadar yaklaşık 4 bin ürünü müşterilerinin beğenisine sunacak.

pasabahcenin-yeni-magazasi-tuzlada

Paşabahçe Mağazaları, Tuzla Şişecam Genel Merkez Yerleşkesinde de müşterileriyle buluştu. Şişecam’ın Tuzla Genel Merkezi’nde faaliyete geçen Paşabahçe Mağazası’nın açılışı, Şişecam Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kırman’ın katılımı ile bugün gerçekleştirildi.

 

Geniş ürün yelpazesi ve müşterilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyimiyle hayatın her anını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, 385 metrekarelik alana sahip olan mağazasında ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri adı altında yaklaşık 4 bin ürün seçeneğine yer veriyor.

 

Merkezi konumu sayesinde tüketicilere keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi sunacak olan Tuzla Mağazası D-100 Karayolu üzerinde önemli bir geçiş noktası üzerinde yer alan lokasyonuyla dikkat çekiyor. Tuzla’da yoğunlaşan işyerleri ve yükselen yerleşim birimlerinden de ilgi görmesi beklenen Paşabahçe Tuzla Mağazası, her gün 10.00 ve 20.00 saatleri arasında hizmet verecek.                                                                                        

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri