Pasifik İnşaat Next Level AVM’yi hayata geçiriyor

23 Kasım 2011 Çarşamba

Pasifik İnşaat, Ankara’nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezi özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level’ı Ankara’nın değerli lokasyonu Eskişehir Yolu ile Konya Yolu’nun kesiştiği noktada hayata geçiriyor. Toplam yatırım tutarı 500 milyon TL olan Next Level’ın AVM mağazalarının teslimatı Mart 2013’te yapılacak

pasifik-insaat-next-level-avmyi-hayata-geciriyor

Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Next Level’ı hayata geçiren Pasifik İnşaat’ın geliştirdiği özel projelerle inşaat sektöründe takip edilen, fark yaratan, merak uyandıran bir aktör olma misyonuyla çalıştığını söyledi. Pasifik Grubu’nun inşaat ve gıda sektörlerinde faaliyet gösterdiğini ifade eden Fatih Erdoğan, “İnşaat ve gayrimenkul sektörünün geleceğine inandığımız için bu sektöre özellikle yatırım yaptık. Hedefimiz inşaat sektöründe özel bir yer edinmek, yaptığımız işlerle ses getirmek, Türkiye gayrimenkul piyasasına değer katmaktır. İnşaatı devam eden projemiz Next Level’ın da şirketimizin farkını kısa sürede ortaya koyacağına inanıyoruz” dedi.

Next Level’ın toplam 19 bin 590 metrekarelik arsa alanı, 190 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olduğunu belirten Fatih Erdoğan, projenin toplam yatırım tutarının ise 500 milyon TL olduğunu söyledi. Next Level’ın Ankara’nın en değerli noktasında, şehrin en hızlı gelişen aksları Eskişehir ve Konya Yolları’nın kesişiminde bulunduğunun altını çizen Fatih Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Next Level, bakanlıklar, üniversiteler, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, iş dünyası, önemli dernek ve odaların bulunduğu lokasyonda yükseliyor. Next Level, ofis, rezidans ve alışveriş merkezi nitelikli konseptiyle, Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesidir. Bu proje ile Ankara, dünyada şehir yaşamının ulaştığı son trend ile tanışacak. Türkiye’de de İstanbul’dan sonra, iş, yaşam, alışveriş ve eğlencenin bir arada olduğu yaşam tarzını insanların hizmetine sunan ikinci şehrimiz olacaktır.”

Next Level’ın Ankara’da pek çok ilke imza atmasının yanı sıra mimari anlamda da farklı, çok özel tasarlanmış bir proje olduğunu ifade eden Fatih Erdoğan, ofis binasının ayna efekti yaratan benzersiz cephe tasarımı, rezidans binasının mücevher gibi işlenmiş cam cephesi ve terasları, Next Level AVM’nin sıra dışı özellikleri ve 7 bin 500 metrekarelik özel peyzajıyla mimari farklılığını ortaya koyacağını söyledi.

“Next Level AVM Ankara’da fark yaratacak”
Next Level AVM’nin, Ankara’da sosyal yaşamın başkenti olmasını beklediklerini belirten Next Level Satış ve Pazarlama Müdürü Özlem Kısakürek, 42 bin metrekarelik kiralanabilir alanı, 2 bin 500 metrekarelik sinema alanı, Ankara’da olmayan mağaza ve restoran karması, tabanı şeffaf süs havuzları ile Ankara’da ciddi bir fark yaratacağını söyledi.

“İnşaatın yarısı tamamlandı”
Pasifik İnşaat Proje Geliştirme Müdürü Bünyamin Mutlu ise Next Level’ın inşaat süreci ile ilgili bilgi verdi. Next Level projesinin TOKİ ile sözleşme başlangıç tarihinin 4 Mart 2010 olduğunu ifade eden Mutlu, ruhsat alınıp inşaata fiilen başlamalarının ise 10 Kasım 2010’da gerçekleştiğini söyledi. Next Level inşaatının hızla devam ettiğini ifade eden Bünyamin Mutlu, şu anda ofis binasında 19’uncu kata, rezidans binasında 13’üncü kata ulaştıklarını söyledi. AVM inşaatının da büyük bir bölümünü tamamladıklarını vurgulayan Bünyamin Mutlu, yedi ay gibi kısa bir sürede kaba inşaatın yarısını bitirdiklerini belirtti. Mutlu, Next Level Ofis ve AVM mağazalarının teslimatını Mart 2013’te, rezidans ve süitlerin teslimatını ise Eylül 2013’te gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

Pasifik, önemli çay üreticilerinden biri
Pasifik İnşaat 2008 yılında kuruldu. Türkiye’nin dördüncü büyük çay üreticisi Orçay, Ankara’nın önemli gıda pazarlama şirketi Orpaş ve İlerleyen Yapı’yı bünyesinde bulunduran Pasifik Grup’un en genç üyesi olan Pasifik İnşaat, Kocaeli’nde toplam bin 500 konutluk üç proje gerçekleştirdi. Şubat 2010’da TOKİ ihalesinden Ufuk Üniversitesi’nin arazisini alan Pasifik İnşaat, Ankara’nın ofis, rezidans ve AVM özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level’ı inşa ediyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri