Pelican Mall’da Guinness dünya rekoru denemesi

05 Eylül 2012 Çarşamba

Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, dünyanın en büyük ebru çalışması ile Guinness dünya rekoruna hazırlanıyor

pelican-mallda-guinness-dunya-rekoru-denemesi

Bu yıl dünyada ilk kez düzenlenecek olan ‘Dünya Ebru Günü’, 8 Eylül Cumartesi günü, Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli ülkelerinden sanatçıların, akademisyenlerin  ve sanatseverlerin katılımıyla Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde coşkuyla kutlanacak.

‘Dünya Ebru Günü’ organizasyonu kapsamında dünyanın en büyük ebru çalışması yapılacak ve Guinness rekorlar kitabına girecek. Guinness rekoruna katılan ebru sanatçıları ve yüzlerce gönüllüden oluşacak denemede, dileyen tüm sanatseverler bu rekora destek olabilecek. Ebru sanatçıları ve gönüllüler kendi teknelerinde hazırladıkları ebru figürlerini yapacak ve yüzlerce kişinin eseri tek bir ipek yüzeye alınacak.

‘Dünya Ebru Günü’nde ebru sanatına hizmet etmiş sanatçılara yaşam boyu başarı plaketleri verilecek. Türkiye’nin ve dünyanın en önemli ebru sanatçılarının karma ebru sergisi ve çeşitli etkinlikler 08 – 16 Eylül günleri arasında Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ziyaretçilere açık olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri