Perakende Akademisi'nden yetkinlik bazlı IK süreçleri

09 Nisan 2014 Çarşamba

Türkiye Perakendeciler Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren Perakende Akademisi, üye şirketlerin yeniçağa uygun insan kaynağı oluşturmaları hedefiyle eğitim toplantıları gerçekleştiriyor

perakende-akademisinden-yetkinlik-bazli-ik-surecleri

Perakende Akademisi tarafından düzenlenen “İK Yöneticileri Eğitim Toplantıları” başladı. Akademi, toplantıları; şirketlerin insan kaynakları çalışanları ile birlikte hareket ederek, yeniçağa uygun insan kaynakları yapısını oluşturmak ve geliştirmek amacıyla düzenliyor.

İK toplantılarının ikincisi Ankara PERDER üyeleriyle gerçekleştirildi. İlk gün üye firma İK yöneticileri ile  “Yetkinlik Bazlı İnsan Kaynakları” çalıştayı, ikinci gün ise mağaza yöneticileri ile birlikte interaktif yöntemlerle uygulamalı “Satış ve Hizmet İletişimi” eğitimi gerçekleştirildi.

Perakende Akademisi, üyelerinin insan kaynağını geliştirmeleri hedefiyle aynı programı, her hafta farklı bir bölgede gerçekleştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri