Perakende devi konsept tasarımıyla Bursa’da hizmette

13 Şubat 2017 Pazartesi

DeFacto, Bursa’daki ilk konsept mağazasını Kent Meydanı Alışveriş Merkezi’nde açtı. Meydan ve -1 Çarşı Katı'nda bulunan Defacto, dünya perakende trendlerine uygun tasarladığı yeni mağaza konseptiyle tüketicilere daha rahat alışveriş deneyimi sunacak

perakende-devi-konsept-tasarimiyla-bursada-hizmette

DeFacto, global moda markası olma vizyonuyla yatırımlarına devam ediyor. Yurt içinde ve yurt dışında toplam 400’ün üzerinde mağazası bulunan DeFacto, büyüme stratejisiyle mağaza sayısını artırarak daha fazla moda severe ulaşmayı hedefliyor. DeFacto bu kapsamda Aralık ayı sonunda Bursa’da 7’nci mağazasını sürpriz etkinlikler ve indirimler ile Kent Meydanı Alışveriş Merkezi’nde hizmete açtı. 


Dünya perakende trendlerine göre tasarlanan ve tüketicilere daha rahat bir alışveriş deneyimi sunan DeFacto’nun bin 413 metrekarelik yeni konsept mağazasında, kadın erkek ve çocuk koleksiyonlarının yanı sıra kozmetikten ev giyimine, ayakkabı ve aksesuara kadar çok geniş bir yelpazede ürünler bulunuyor.

 

Açılışla ilgili konuşan DeFacto CEO’su İhsan Ateş, Türkiye ekonomisinin lokomotif şehirlerinden Bursa’ya yatırım yapmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi. Bursa’daki ilk konsept mağazalarını açtıklarının altını çizen İhsan Ateş: “Konsept mağazamızda koleksiyonlarımızı ve ürünlerimizi doğru bir yerleşimle tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Teknolojiyi de kullanarak yepyeni bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri