Perakende Dünyasının Atlantis Zirvesi

29 Ekim 2007 Pazartesi

Türkiyenin ve Ortadoğunun en büyük temalı kapalı eğlence kompleksi olan Atlantis Eğlence Merkezi, yenilenme sürecinin ilk aşamasının tamamlanmasının ardından ziyaretçileriyle buluştu.

Atlantis Eğlence Merkezinin yeni logosunun, karakterlerinin ve yeni oyun makinelerinin tanıtımı dolayısıyla düzenlenen geceye perakende sektörünün önde gelen temsilcileri katıldı. İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi içinde yer alan Atlantisin yenilenme programı, Türkiyenin ilk siber kafesi ve Türkiyenin en büyük paten parkı gibi özgün temaların eklenmesiyle önümüzdeki aylarda da devam edecek. Toplam 58 bin metrekarelik kullanım alanına sahip olan ve her yıl 1,9 milyon kişi tarafından ziyaret edilen Atlantisin yeni nesil oyunlarıyla güvenli ve modern eğlencenin İstanbuldaki merkezi olması bekleniyor.Atlantisin yenilenmesi dolayısıyla verilen davette konuşan İstanbul Cevahirin sahibi St Martins Propertynin İcra Kurulu Başkanı Nigel Brown, İstanbul Cevahiri Türkiyenin en eğlenceli alışveriş merkezi yapma hedefiyle hareket ettiklerini söyledi. Nigel Brown, yenilenen Atlantisin, güvenli ve modern eğlence anlayışını her yaştan ziyaretçilere sunar hale geldiğini belirterek İstanbul Cevahirin kalite ve hizmet potansiyelini en üst seviyeye çıkarmaya kararlıyız, Atlantisin yenilenmesi bu doğrultuda önemli bir adım oluşturuyor, dedi. Brown, Atlantise önümüzdeki aylarda yeni oyun ve eğlence temalarının eklenmeye devam edeceğini belirterek, merkezin, tüm İstanbullular için yeni nesil eğlencenin adresi olacağını söyledi.Türkiyenin ilk kukla sahne tiyatrosu, yeni ve eğlenceli maskotu Tita, 70 yeni Sega elektronik oyun makineleri parkı, yeni oyun simülatörleri ile ziyaretçileriyle buluşan Atlantiste önümüzdeki haftalarda sibe kafe, tırmanma duvarı ve skate parkın açılışı gerçekleştirilecek.St Martins Propertynin İcra Kurulu Başkanı Nigel Brown, İstanbul Cevahirin hisselerinin satın alınışının 2007 Mart ayında tamamlandığını söyleyerek, merkezin büyüklüğü, sahip olduğu mağaza karması ve ferah atmosferi etkileyici nitelikte olduğunu belirtti. Brown, İstanbul Cevahirin bu özelliklerinin yanında ziyaretçilerine keyifli ve eğlenceli alışveriş imkanı sunan bir merkez olarak gördüklerini ve merkezin gelişimi için yatırım yapmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri