Perakende sektöründe şok ayrılık

06 Ocak 2016 Çarşamba

Multi Turkey, Yönetim Kurulu üyesi Hulusi Belgü’nün 1 Ocak 2016 tarihi itibarıyla şirketteki görevinden ayrıldığını duyurdu. Belgü, Multi Turkey bünyesindeki çalışmalarına danışman kimliğiyle devam edecek

perakende-sektorunde-sok-ayrilik

Multi bünyesine 2010 yılında katılan Belgü, şirketin tüm projelerinin yönetiminde görev yapmış olup, 2014 yılından bu yana Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmekteydi. Belgü, önümüzdeki dönemde Multi Turkey’in projelerinde danışman kimliğiyle yer almaya devam edecek.


Multi Corporation CEO’su Jaap Blokhuis; “Hulusi Belgü’ye Türkiye’deki portföyümüzü genişletmek ve geliştirmek üzere yaptığı başarılı çalışmalar için teşekkür ediyoruz. Hulusi Belgü, Multi’nin, Türkiye’deki en iyi AVM portföylerinden biri olmasına yönelik birçok projede yer aldı. Kendisi yönetim kurulundaki görevinden ayrılsa dahi, danışman olarak bize destek verecek, bundan dolayı mutluyum.” dedi.


Hulusi Belgü ise konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Benim uzmanlık alanlarımdan biri de Türkiye’de alışveriş merkezleri geliştirmek. Şu anda Multi,  geliştirici kimliğinden yatırımcı ve yönetici kimliğine geçiş yaptığı için, benim de böyle bir değişiklik yapmam doğru bir karar oldu. Multi’de çok güzel bir dönem geçirdim ve bazı projelerle danışman olarak ilgilenmeye devam edeceğim. Tüm Multi çalışanlarına ve özellikle de Türkiye’deki çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri