P&G sahaya indi

22 Nisan 2015 Çarşamba

P&G Türkiye çalışanları tüketicilerle bir araya gelmek ve mağazalarda çeşitli görevler üstlenmek üzere sahaya indi

pg-sahaya-indi

Tüketiciyi daha iyi anlamak amacıyla sahaya inen P&G Türkiye çalışanları, bir günlerini mağazada geçirerek raf düzenleme, ürün tanıtımı ve mağaza içi uygulama gibi görevlere katıldı.

Tüketicilerimiz bizim patronumuzdur ilkesini benimseyen P&G “saha etkinliği” ile 10 tanesi Gebze fabrikadan olmak üzere yaklaşık 200 P&G Türkiye çalışanı İstanbul’daki 20 mağazada çeşitli görevlerde bulundu. Tüketiciyi anlamak amacıyla gerçekleştirilen etkinlik kapsamında altı distribütör de aynı anda sahaya inerek P&G çalışanlarına destek verdi.

“Yaşamı iyileştirmek için tüketici beklentilerini izliyoruz”

“P&G Türkiye Sahada” etkinliğine P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, P&G Türkiye ve Kafkaslar Satış Direktörü Celal Artüz, tüm yönetim kurulu ve çalışanlar katıldı. İçerenköy Carrefour mağazasına giderek hem tüketicilerle bir araya gelen hem de mağaza içi aktivitelerine katılan Turnaoğlu, Türkiye’de daha fazla haneye girme hedefiyle çalıştıklarını belirtti ve şöyle devam etti:

“P&G Türkiye, bugün 20 markası ile hızlı tüketim ürünleri sektörünün liderleri arasında yer alıyor ve en az 1 markasıyla Türkiye’deki hanelerin yüzde 95’ine ulaşıyor. Daha fazla yaşamı iyileştirme hedefimiz doğrultusunda ürün gamımızı geliştirmek için sürekli olarak pazarı, talepleri ve tüketicilerimizin beklentilerini takip ediyoruz. “P&G Sahada” etkinliği tüketiciyle birebir temasta bulunmak ve beklentilerini ölçümlemek açısından çok önemli. Bu etkinliğin ardından tüm P&G çalışanları olarak bir araya geliyoruz ve tüketici beklentileri, mağaza uygulamaları gibi konular üzerine çalışmalarımızı gözden geçiriyoruz. P&G olarak Türkiye’de tüketici tercihlerinin arkasındaki lider marka olarak hizmetlerimizi ve yatırımlarımızı çeşitlendirerek sürdürmeye devam edeceğiz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri