Pınar Aylin Optimum’da çocuklar gibi şendi

24 Nisan 2014 Perşembe

Sanatçı Pınar Aylin, 23 Nisan’da Optimum’da çocuklarla çocuk oldu

pinar-aylin-optimumda-cocuklar-gibi-sendi

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarla birlikte buz pateni yaparak sevilen şarkılarını seslendiren ünlü yıldız adeta çocukluğunu yeniden yaşadı.

Mini konserinin sonunda tüm çocuklarla ve AVM ziyaretçileriyle 10’uncu Yıl Marşı’nı söyleyen ünlü sanatçı, daha sonra imza gününde hayranları için albümlerini imzaladı ve çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Minik hayranlarından büyük ilgi gören Pınar Aylin, İzmirli olmaktan gurur duyduğunu söyleyerek “İyi ki buradayım, 23 Nisan’da, bu özel günde hemşehrilerim ile olmaktan dolayı ayrıca mutluyum” dedi.

Çocuklar bayramlarını Optimum’da kutladı
Çocuklar, Bayram coşkusunu Optimum’da yaşadı. Optimum’ a gelen minik ziyaretçiler, bir yanda Uzay Kampı işbirliği ile gerçekleştirilen Uzay Atölyesi’nde evrenin gizemini çözmeye çalışırken diğer yanda birbirinden özel halk oyunları, bale, bando, müzik, dans ve palyaço gösterilerini ilgi ile izledi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar Balon Katlama Atölyesi’nde rengârenk balonlardan farklı şekiller yapmayı öğrendi. Dağıtılan pamuk şekerlerle mutlulukları katlanan küçükler, bayramlarının tadını doyasıya çıkardı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri