Prime Mall Antakya müzik yarışması sonuçlanıyor

24 Nisan 2014 Perşembe

Antakya’nın genç yetenekleri Yüksek Sadakat ile Prime Mall’de buluşuyor

prime-mall-antakya-muzik-yarismasi-sonuclaniyor

Prime Mall Antakya keyifli etkinliklerine devam ediyor. Açıldığı günden bu yana gerçekleştirdiği birbirinden farklı etkinlikler ile Antakyalıların buluşma noktası olan Alışveriş Merkezi, geleneksel olarak yapılan Müzik yarışması finalinde Yüksek Sadakat grubuna ev sahipliği yapacak.

1-23 Nisan günleri arasında yapılan Müzik Yarışması için başvuruda bulunanlar arasında, jüri üyeleri son elemeleri gerçekleştirdi. 26 Nisan günü saat 20.00’da yapılacak ve 10 finalistin yarışacağı son elemelerde, Yüksek Sadakat ile buluşacak genç yetenekler, yarışma sonrası grubun vereceği konser ile keyifli dakikalar yaşayacak.

İlk elemeyi geçen yetenekler şöyle, Grup Akıbet, Ali Yılmaz, Faruk Kasapoğlu, Grup Flört, Grup Fof, Grup Ritim, Grup Serüve, Seyithan Balsever, Grup Solo Saund, Grup Villa.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri