Prime Mall Antakya’da küçük bahçıvanlar

14 Mart 2014 Cuma

Prime Mall Antakya, çocuklara doğa sevgisini küçük yaşta aşılamak için kolları sıvadı. Alışveriş merkezi içerisinde oluşturulan özel alanda minik ziyaretçiler çiçek ekmeyi öğrendi

prime-mall-antakyada-kucuk-bahcivanlar

Prime Mall Antakya ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Bugüne kadar imza attığı etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Prime Mall Antakya, yine farklı bir etkinlikle ziyaretçilerinin karşısına çıktı.

Çevreye olan duyarlılığı ile her zaman adından söz ettiren Prime Mall Antakya miniklere doğa sevgisini küçük yaşta aşılamak için kolları sıvadı. Alışveriş merkezi içerisinde oluşturulan özel alanda minik ziyaretçiler çiçek ekmeyi öğrendi.

Bahçıvanlık dersi alan çocuklar menekşe ve toprakla uğraşırken renkli görüntüler yaşandı. Alışveriş merkezi yönetimi etkinlik sonrasında miniklere bahçıvan sertifikası ve diktikleri menekşeleri hediye etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri