Prime Mall İskenderun yeni yılı kutluyor

26 Aralık 2013 Perşembe

Prime Mall İskenderun, yeni yıla düzenlediği farklı etkinlikler ile girecek

prime-mall-iskenderun-yeni-yili-kutluyor

2014’ girmeye sayılı günler kala Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi, birbirinden farklı etkinlikler düzenliyor.

Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezi, yeni yıl dekorasyonuyla dikkat çekerken farklı bir fotoğraf etkinliği de gerçekleştiriyor. Alışveriş merkezi içerisine kurulacak olan Greenbox stüdyosunda fotoğraf çektiren ziyaretçiler, hayallerinde ki karelerde yer alabilecek.

Yeni yıla yaklaşırken Prime Mall İskenderun ziyaretçilerine nostaljik bir etkinlik daha sunacak. 31 Aralık tarihine kadar danışma bankosuna başvuran ziyaretçiler, sevdiklerine eski İskenderun fotoğraflarının yer aldığı kartpostallardan gönderebilecek.

31 Aralık tarihinde minikler içinde etkinlikler gerçekleşecek. Alışveriş merkezinde dolaşacak olan Noel Baba, çocuklara birbirinden farklı sürpriz hediyeler dağıtacak. Ayrıca miniklerden oluşan yeni yıl korosu ziyaretçilere bir dinleti sunacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri