Radyo Pause, İzmir Optimum’dan canlı yayında

21 Eylül 2012 Cuma

İzmir’in en çok dinlenen radyolarından Radyo Pause, her cuma 18.00-19.00 saatleri arasında İzmir Optimum Outlet’ten canlı yayın yapacak

radyo-pause-izmir-optimumdan-canli-yayinda

İzmir Optimum Outlet, düzenlediği renkli aktivitelerine bir yenisini daha ekliyor. İzmir’in en çok dinlenen radyolarından Radyo Pause’un sunucusu Meral Ünür, artık her cuma İzmir Optimum Outlet’ten canlı yayın yapacak.

Cuma günleri 18.00 – 19.00 saatleri arasında yapılacak canlı yayınlanacak İzmir Optimum Outlet Music Online adlı programda alışveriş merkezi ziyaretçileri seslerini tüm dünyaya duyuracak. Ziyaretçi röportajlarıyla da renklenecek programda istek şarkılara da yer verilecek.

Neşeli sohbetler ve popüler şarkıların neşe katacağı İzmir Optimum Outlet Music Online, İzmir ve çevresinde 107.9 frekansından, tüm dünyada ise radyonun internet sitesi üzerinden dinlenebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri